Góra

DOBÓR DIETY – DIETETYK ONLINE

Wychodzę z założenia, że dieta jest jak dobry garnitur- musi zostać uszyta na miarę. Wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebom, przygotowałam dla Ciebie ofertę profesjonalnego doboru diety online. Współpraca ze mną gwarantuje Ci:

  1. Indywidualne podejście– diety i plany treningowe układam na podstawie wywiadu żywieniowo-medycznego i Twoich osobistych celów. Dopasowuję jadłospis do Twoich preferencji żywieniowych, jednostek chorobowych, a także możliwości czasowych i finansowych.
  2. Sześć tygodni współpracy – rozpoczęcie współpracy ze mną to nie tylko przygotowanie planu dietetycznego i treningowego, ale również stały kontakt przez 6 tygodni. Jest to czas, w którym jesteśmy osiągnąć pierwsze zadowalające efekty i zmienić wiele złych nawyków żywieniowych.
  3. Stałą kontrolę postępów– w czasie trwania współpracy, co tydzień uzupełniasz specjalnie przygotowaną tabelę pomiarową. Na jej podstawie jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na postępy i wprowadzać ewentualne korekty diety.
  4. Brak efektu jo-jo– metamorfoza pod moim okiem to nie tylko przemiana sylwetki, ale przede wszystkim zmiana podejścia do diety. Dzięki całkowitej zmianie nawyków, już nigdy nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem wymarzonej sylwetki.

ZADOWOLENI KLIENCI

Mądra, kochana, motywująca! Pomogła i pomaga mi nadal osiągać cel, zmienić życie i nastawienie. 🙂 Zawsze pomoże, doradzi a przede wszystkim wesprze w trudnych chwilach. Zdecydowanie polecam współpracę z Madzią, osobiście jestem bardzo zadowolona i nie żałuje, że to właśnie do Madzi napisałam o pomoc.

Magdalena Tomaszewska

Studentka

Gdy wydawało mi się, że nie dam rady zrzucić zbędnych kilogramów- z pomocą pojawiła się Magda. Niesamowicie kompetentna, sympatyczna, od razu ustaliła plan działania. Dzięki niej wróciłam do formy. DZIĘKUJĘ MADZIU!

Aleksandra Adamczyk

Modelka- Mango Models

Magda pomogła mi osiągnąć swój sportowy cel, jakim było przybranie na masie i uwypuklenie pośladków. Moim problemem była niedowaga, a przeszkodą w samodzielnym dobraniu ćwiczeń - boczne skrzywienie kręgosłupa i doskwierające bóle. Magda świetnie dobrała mi ćwiczenia i ułożyła dietę z odpowiednio dobraną kalorycznością i rozkładem makroskładników, którą otrzymałam w bardzo ładnej oprawie graficznej i z wyszczególnioną listą zakupów. Dzięki temu pierwsze efekty przyszły już po dwóch tygodniach. Po dwóch miesiącach diety i treningu siłowego, nie mogłam uwierzyć własnym oczom i wadze. Zdjęcie porównawcze ukazało, że osiągnęłyśmy cel- krągłe pośladki i kształtne ramiona. Przez cały okres współpracy korzystałam z programu kcalmar, dzięki któremu miałam wgląd w swoją dietę w każdym momencie co znacznie ułatwiło współpracę. Szczerze polecam ten rodzaj współpracy!

Dominika Leszczyńska

PR Manager

Współpracuję z Magdą od kilku miesięcy i jestem pewna, że nie mogłam lepiej trafić. Pod jej opieką osiągnęłam więcej niż mogłam przypuszczać. Oprócz profesjonalnie rozpisanej diety i treningu, otrzymałam od Magdy mnóstwo porad i motywacji do działania co miało istotny wpływ na efekty. Zawsze gotowa pomóc a jej zaangażowanie we współprace jest wyczuwalne nawet na odległość. Magda Hajkiewicz to dietetyczka i trenerka z pasją, z fantastycznym podejściem do człowieka i tematu odżywiania.Właściwa osoba na właściwym miejscu. 

Ewelina Paterak

Studentka ostatniego roku Zarządzania

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza

CHCESZ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ? NAPISZ DO MNIE!

Udanych metamorfoz - 120

Odchudzone panny młode - 7

Zrzucone kilogramy - 753 kg

Użytych w dietach bananów - 750 kg

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Facebook

Instagram

Youtube

Follow @ Instagram

Cześć! Jeśli masz pytania, śmiało napisz tutaj. Postaram odpisać się tak szybko, jak się da :)