logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Góra

Warsztaty żywieniowe w Hrubieszowie 5 grudnia 2015r.

W dość pochmurną, ale ciepłą niedzielę obudziłam się leniwie w swoim rodzinnym mieście- Hrubieszowie. Bardzo lubię tu wracać do rodziców, przyjaciół i znajomych. Ten wyjazd do domu był jednak wyjątkowy, ponieważ miałam okazję poprowadzić swoje pierwsze warsztaty żywieniowe dla młodzieży i dorosłych z Hrubieszowa w ramach działalności nieformalnej grupy Hrubielove, której jestem członkiem 🙂

 

Poprowadzenie tych warsztatów było przełomowym punktem w mojej działalności, ponieważ po wielu doświadczeniach w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży w szkołach, chciałam wyjść z wiedzą do zwykłych ludzi poza mury szkoły. Uważam, że edukacja żywieniowa jest w dzisiejszych czasach niezbędna i każdy powinien mieć dostęp do rzetelnej wiedzy dietetycznej 🙂

Warsztaty żywieniowe

 

Tytuł moich warsztatów brzmi: „Jesteś tym, co jesz- nie jedz szybko, niezdrowo i bezwartościowo”. Na warsztatach poruszamy tematy takie, jak:
– świadome robienie zakupów i korzystanie z etykiet na opakowaniach,
– chemia w żywności,
– profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych,
– pułapki i absurdy żywieniowe,
– żywienie osób aktywnych,
– zapotrzebowanie na kalorie i makroskładniki,

Warsztaty żywieniowe

 

Jestem ogromnie szczęśliwa, że zainteresowanie tego typu zajęciami stale rośnie! Już niedługo ruszam z serią warsztatów w wielu innych miastach 🙂 Mam nadzieję, że spotkam się na nich także z Tobą!

Warsztaty żywieniowe

Warsztaty żywieniowe

W sprawie współpracy oraz organizacji warsztatów można kontaktować się ze mną pod adresem: magdalena.hajkiewicz@wp.pl

Przydatny tekst? Podziel się z innymi!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Magdalena Hajkiewicz

Dietetyk i trener personalny. Na co dzień zajmuje się układaniem planów żywieniowych, pracą w cateringu dietetycznym, pisaniem artykułów o tematyce żywienia i aktywności fizycznej oraz równaniem z ziemią popularnych mitów żywieniowych.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz