e-book wyeliminuj 17 błędów, które powodują brak efektów Twojego odchudzania
e-book wyeliminuj 17 błędów, które powodują brak efektów Twojego odchudzania

Po przeczytaniu e-booka dowiesz się jak:

Zwiększyć

Szansę na skuteczną redukcję masy ciała. Brak efektów odchudzania to zazwyczaj po prostu kwestia dobrania złej metody do swojego problemu. Zmieniając metodę, uzyskasz inne efekty.

Zmienić

Nawyki żywieniowe. Ten e-book pokaże Ci od czego zacząć pracę nad zmianą swojej diety, aby zbudować sylwetkę, która Cię satysfakcjonuje.

Osiągnąć

Spadek masy ciała, nawet jeżeli do tej pory wszelkie próby kończyły się niepowodzeniem.

Wprowadzić

Zmiany nie tylko w sposobie żywienia, ale i całym stylu życia, dzięki którym poprawisz nie tylko swój wygląd, ale i zdrowie.

Ile to kosztuje?

0,00 zł?! Naprawdę?

Naprawdę 😉 Ten e-book jest wyrazem mojej niezgody na promowanie nieskutecznych i restrykcyjnych diet, które są kreowane jako jedyna właściwa droga. Poprzez ten e-book chcę promować racjonalne podejście do odżywiania i pokazać, że można inaczej.

e-book wyeliminuj 17 błędów, które powodują brak efektów Twojego odchudzania
e-book wyeliminuj 17 błędów, które powodują brak efektów Twojego odchudzania

Cześć, jestem Magda!

Muszę Ci się przyznać, że zdrowe odżywianie nie zawsze było moją mocną stroną. Przez 18 lat mojego życia praktycznie nie jadłam warzyw, a moją ulubioną przekąską były kruche ciasteczka maślane oblane mleczną czekoladą i ptasie mleczko. Naprawdę. Pomimo, że żywieniowo nie był to najszczęśliwszy okres mojego życia, gdyby nie te kilka nadprogramowych kilogramów – prawdopodobnie nigdy nie zainteresowałabym się zmianą stylu życia.

To i kilka innych wydarzeń w moim życiu doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem i pozwala mi powiedzieć „„Cześć! Nazywam się Magda Hajkiewicz i jestem dietetykiem, psychodietetykiem i aktualną studentką psychologii.”

Pomagam kobietom i mężczyznom zmieniać nawyki żywieniowe, odzyskiwać radość z jedzenia i naprawiać swoje relacje z jedzeniem. Spadek kilogramów jest w tym wszystkim tylko przyjemnym skutkiem ubocznym Uważam, że o skuteczności diety nie świadczy sam efekt, ale czas przez jaki jesteś w stanie go utrzymać, dlatego nie chodzę na skróty. Nie interesują mnie szybkie i restrykcyjne diety, które przynoszą efekty tylko do pierwszego kryzysu. Interesuje mnie dobór takich rozwiązań, które tym kryzysom zapobiegają. Dzięki temu moi podopieczni uzyskują wymarzone efekty, którymi mogą cieszyć się przez lata (a nie przez lato).

Magdalena Hajkiewicz
Pobieram darmowego e-booka