Mamy nowy rok 2016! 🙂 Podsumowanie starego roku pozwala uporządkować wszystkie swoje osiągnięcia i niepowodzenia, wyciągnąć wnioski i sprecyzować działania na kolejny rok. Mój rok był niewątpliwie pełen wzlotów i upadków: przebiegłam tego roku swój pierwszy w życiu runmageddon, półmaraton, zdobyłam tytuł trenera personalnego, ale również po raz pierwszy leżałam w szpitalu i nabawiłam się kilku kontuzji.

Ale po kolei… 😉

BIEGI I ZAWODY
Pod koniec ubiegłego roku obiecałam sobie, że zacznę więcej biegać i postaram się zaprzyjaźnić z tą dyscypliną sportu. Zaczęło się dzięki namowie mojego współlokatora Huberta Kreda, który zabrał mnie w styczniu na pierwszy trening do Orlen Warsaw Marathon, gdzie uwierzyłam, że niemożliwe jest możliwe. Do tej pory biegałam maksymalnie 8 kilometrów- dzięki treningom byłam w stanie przebiec 10, 12, 18 km a po 4 miesiącach treningów- półmaraton!

Podsumowanie roku 2015

1 luty 2015r. – pierwsze 16 kilometrów po miesiącu treningów

Podsumowanie roku 2015

8 luty 2015r. – pierwsze 18 kilometrów

Ośmielona pokonanymi dystansami podjęłam decyzję, aby w lutym wystartować w pierwszym Runmageddonie, który liczył 6 kilometrów. Jak się później okazało był to dopiero początek tego typu startów, których w sumie w ubiegłym roku było 4, a ich dystans wynosił od 6 do 12 kilometrów 🙂

Podsumowanie roku 2015

14 luty 2015r. – start w walentynkowym Runmageddonie

Podsumowanie roku 2015

28 marca 2015 r. Spartan Race Warszawa- z współlokatorem Hubertem Kredem

Podsumowanie roku 2015

Znajomi śmiali się, że zanim wystartowałam w „normalnym” biegu ulicznym, brałam udział w samych „wymyślnych”- oprócz biegów z przeszkodami był to również bieg po schodach Rondo I.

Podsumowanie roku 2015

14 marca 2015 r. – Bieg na szczyt Rondo I z Olą Mądzik, niesamowitą kobietą, która ukończyła wszystkie World Marathon Majors!

Pod koniec marca przyszedł czas, aby wystartować w „normalnym” biegu ulicznym- 10 PZU Półmaratonie Warszawskim 🙂 Co ciekawe start w tym biegu odbywał się dzień po moim uczestnictwie w Runmageddon Classic. Dziś wiem, że nie był to dobry pomysł, który przypłaciłam dwutygodniową przerwą w treningach ze względu na przeciążenie stóp. Człowiek uczy się na błędach, dlatego pamiętajcie- nie próbujcie tego „w domu” 😀 Mimo wszystko satysfakcja i łzy radości na mecie były warte tego biegu, który ukończyłam w czasie 2:08! W roku 2016 zrobię wszystko, aby znów stanąć na mecie półmaratonu- magiczne uczucie 🙂

 

Podsumowanie roku 2015

29 marzec 2015 r. – z Agnieszką (aluh.pl) i Moniką (Euforia Biegaczki) oraz naszymi pięknymi medalami 🙂

CROSSFIT I POLE DANCE
To nowe dyscypliny, które pojawiły się w moim życiu właśnie w ubiegłym roku. W akrobacjach na rurce i przerzucaniu ciężarów zakochałam się od pierwszego treningu. Swój młodzieńczy zapał i brak ograniczeń w ilości treningów przypłaciłam jednak kilkoma kontuzjami, o których pisałam już wiele razy. Mój rok może posłużyć jako dobra nauczka dla mnie i przestroga dla czytelników, abyście nigdy nie bagatelizowali swojego zdrowia i mierzyli cele na zamiary 🙂 Mimo wszystko zamierzam wrócić na Pole Dance jeśli tylko pozwoli mi na to mój przeciążony nadgarstek. Dziewczyny z Hell Yeeeah zaszczepiły we mnie ogromną pasję do akrobacji na rurce i wiem, że jeśli będę bardziej szanować swoje zdrowie-  mogę z nimi osiągnąć wszystko 🙂

Podsumowanie roku 2015 Podsumowanie roku 2015Jeśli chodzi o CrossFit- jest to świetna forma wysiłku dla prawdziwych twardzieli. Satysfakcja po każdym ciężkim treningu jest nie do opisania! Póki co CrossFit w nadchodzącym roku będzie zastępować mi siłownia, ale niewykluczone, że jeszcze kiedyś powrócę do tej formy treningów 🙂

SZKOLENIA I WYKŁADY
W ubiegłym roku bardzo zaangażowałam się w pozyskiwanie nowej wiedzy. Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach pozwala mi się ciągle rozwijać, a jednocześnie uświadamia mi, jak wiele wiedzy jeszcze przede mną. Poza tym na takich spotkaniach można poznać mnóstwo ciekawych i motywujących osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Podsumowanie roku 2015

14 lipiec 2015 r. Ukończenie kursu trenera personalnego

Podsumowanie roku 2015

28 listopad 2015 r. – kurs fizjologia wysiłku I

Podsumowanie roku 2015

10 styczeń 2015 r. – żywienie w sportach wytrzymałościowych

Podsumowanie roku 2015

21 listopad 2015 r. – Nowatorskie Metody Leczenia Otyłości, Poznań

Pod koniec roku rozpoczęłam też swój nowy projekt- wykłady dietetyczne dla osób, które chciałyby stać się świadomymi konsumentami i świadomie wybierać produkty spożywcze, aby nie narażać na szwank swojego zdrowia i dobrego samopoczucia 🙂 Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się kontynuować te spotkania, które dają mi ogromnego kopa motywacyjnego do dalszej pracy nad sobą. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w moich spotkaniach!

Podsumowanie roku 2015

5 grudzień 2015 r. – Warsztaty żywieniowe w Hrubieszowie

Podsumowanie roku 2015

13 grudzień 2015 r.- warsztaty żywieniowe w Hell Yeeeah

WYJAZDY
Rok 2015 obfitował w wiele wyjazdów w celach edukacyjnych, ale i nie tylko 🙂 Odwiedziłam mnóstwo miast w Polsce, dzięki pracy podczas wyścigu Tour de Pologne, spędziłam 3 tygodnie w przepięknej stolicy Szkocji, po raz pierwszy zobaczyłam polskie morze i odwiedziłam swoich szkolnych znajomych rozlokowanych w całej Polsce. Podróże to piękna sprawa!

Podsumowanie roku 2015

Edynburg

Podsumowanie roku 2015

Katowice- Tour de Pologne

Podsumowanie roku 2015

Sopot i trening na molo z Natalią Gacką

EVENTY SPORTOWE I TVN ACTIVE
Jeżeli ktoś mówi mi, że chciałby poćwiczyć ale nie ma gdzie i z kim- zdecydowanie się z nim nie zgodzę. W całej Polsce odbywa się mnóstwo eventów, w miastach tworzą się grupy wspólnego treningu, ludzie coraz chętniej chcą aktywnie spędzać czas, a media oferują ogromny dostęp do ćwiczeń i treningów w domu. Nic tylko korzystać kochani! 🙂 Nie ma sensu siedzieć bezczynnie, życie jest zbyt wspaniałe, aby nie wycisnąć z niego 200% 🙂

Podsumowanie roku 2015

Studio Active – pilates z Olą Żelazo

Podsumowanie roku 2015

Nagrania do programu „Zeszyt Ćwiczeń” z Natalią Gacką i świetnymi dziewczynami

Podsumowanie roku 2015

Reebok Fitness Camp z Anią

Podsumowanie roku 2015

Run Blog Fest – impreza towarzysząca do Maratonu Warszawskiego, Ekipa kręcąca najlepsze koktajle owocowo-warzywne 😀

 NOWE PERSPEKTYWY
Największą niespodzianką dla mnie było to, że moja praca została dostrzeżona przez Sklep Biegacza i firmę AllNutrition, dzięki czemu zostałam ich ambasadorką. Ciężka praca, zaangażowanie i pasja to połączenie, dzięki któremu można przeżyć najlepsze chwile w swoim życiu.

Podsumowanie roku 2015

Ambasadorki Sklepu Biegacza

Podsumowanie roku 2015

 

W Nowym Roku chciałabym Wam życzyć przede wszystkim tego, abyście odkryli i realizowali swoje pasje! Życie z pasją pozwala na wyznaczanie nowych celów, przeżywanie wspaniałych chwil i cieszenie się z małych rzeczy 🙂 Życzę Wam również dużo, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, prawdziwych przyjaciół i dużo miłości!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
Dziękuję, że jesteście ze mną już kolejny rok! Dziękuję za każdą wiadomość, komentarz, uśmiech- dajecie mi mnóstwo motywacji 🙂