Szkolenie „Psychodietetyka w praktyce

„Psychodietetyka w praktyce” to kompleksowe szkolenie, w trakcie którego dowiesz się jak budować zdrowe relacje z jedzeniem, przejść przez proces zmiany nawyków żywieniowych oraz osiągać wyznaczone cele dzięki odzyskaniu kontroli nad procesem jedzenia. Zapisz się tutaj. Tylko do 20 listopada trwa specjalna promocja!

Psychodietetyka w praktyce” – czego nauczysz się na szkoleniu?

👉Po pierwsze, poznasz od podstaw funkcjonowanie swojego umysłu oraz proces tworzenia się myśli i przekonań. W końcu każde odstępstwo od diety poprzedza myśl, aby to zrobić. Znając zasady, na jakich powstają procesy myślowe, będziesz w stanie przejąć nad nimi kontrolę i nie ulegać pokusom.

👉Po drugie, otrzymasz gotowe wzory postępowania w przypadku zaburzonych relacji z jedzeniem. Dzięki temu będziesz w stanie pomóc sobie lub swoim pacjentom, przekazując im sprawdzone sposoby postępowania oparte na rzetelnej wiedzy naukowej.

👉Po trzecie, nauczysz się skutecznych technik podtrzymywania motywacji, które pozwolą wytrwać w postanowieniach Tobie lub Twoim pacjentom. Poznasz dwie najskuteczniejsze techniki, które są stosowane w ośrodkach zdrowia na całym świecie, a ich skuteczność jest dowiedziona przez liczne badania naukowe.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dietetyków, którzy chcą uzyskiwać lepsze efekty wśród swoich pacjentów, dzięki psychologicznemu podejściu do diety. Przekonaj się, że już niewielka zmiana w prowadzeniu rozmowy może wpłynąć na wzrost motywacji u Twoich pacjentów.

Studentów dietetyki, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu psychodietetyki i zdobyć praktyczne umiejętności do pracy z pacjentem. Sprawdź, jakie problemy mogą mieć Twoich przyszli pacjenci oraz naucz się je rozwiązywać jeszcze przed podjęciem pierwszej pracy.

Trenerów, którzy chcą nieść pomoc w kształtowaniu zdrowe nawyków żywieniowych u swoich podopiecznych. Pracujesz z klientami, ale masz wrażenie że Twoje wysiłki idą na marne przez ich złe podejście do diety? Naucz się wydobywać i wzmacniać motywację, która pomoże Twoim podopiecznym osiągnąć założone cele.

Osób po wielu nieudanych próbach odchudzania, które straciły już nadzieję na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Dowiedz się, w jaki sposób wyjść z błędnego koła odchudzania i raz na zawsze skończyć z nieskutecznymi dietami.

Osób, które reagują podjadaniem na stres i emocje, co nie pozwala im na osiągnięcie satysfakcjonującego wyglądu. W trakcie szkolenia rozprawisz się z błędnymi wzorcami myślowymi i odzyskasz kontrolę nad procesem jedzenia.

Plan szkolenia „Psychodietetyki w praktyce

Wstęp do psychodietetyki – czym jest i jak może nam pomóc.
Zmiana nawyków żywieniowych w ujęciu psychologicznym – omówienie wszystkich wymiarów, w których zachodzi proces zmiany.
Pułapki umysłu – w jaki sposób nasz mózg przeszkadza nam we wprowadzeniu zmian?
Odzyskiwanie kontroli nad procesem jedzenia – etapy oraz praktyczne wskazówki do wprowadzenia w życie.
Błędne koło odchudzania – czym jest i jak z niego wyjść.
Jedzenie pod wpływem stresu – z czego wynika i jak sobie z nim poradzić.
Cukier to uzależnienie? Co zrobić, aby przestać jeść słodycze.
Dialog motywujący – jak przekonać siebie i innych do wprowadzenia zmian w stylu życia.
Postępowanie w zaburzeniach odżywiania – anoreksja, bulimia, ortoreksja.
Case study – zastosowanie zasad psychodietetyki w praktyce.

W cenie szkolenia

  • 7 godzin szkolenia w przyjaznej atmosferze,
  • Imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia,
  • Kawa, herbata, woda oraz przekąski,
  • Drukowane konspekty ze wszystkimi slajdami prezentacji,
  • Materiały w formie elektronicznej przesyłane po zakończeniu kursu,
  • Dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na facebook’u, w której znajduje się nagranie modułu case study oraz bonusowe szkolenie „Jak zbudować w sobie samodyscyplinę, nawet jeśli do tej pory jej nie mieliśmy”,

Zapraszam serdecznie!

Więcej informacji oraz zapisy ZNAJDZIESZ TUTAJ