Góra
 
Who We Are And What We Do

WITAJ NA MOJEJ STRONIE!

Nazywam się Magdalena Hajkiewicz, jestem absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, trenerką personalną i emerytowaną miłośniczką słodyczy. Moim hobby jest obalanie mitów żywieniowych i studzenie zachwytu wszystkimi cudownymi dietami, które wyrastają w Internecie jak grzyby po deszczu. Kręci mnie pokonywanie własnych słabości, przekraczanie linii mety biegów ulicznych i przeszkodowych, a także patrzenie na świat z perspektywy górskich szczytów.

W wolnych chwilach przekopuję literaturę naukową w celu wyszukania najświeższych kąsków na bloga, przemierzam Polskę w pogoni za konferencjami naukowymi i scrolluję Facebooka…każdy z nas scrolluje Facebooka. Na co dzień tworzę indywidualne plany dietetyczne, walczę ze swoim kulinarnym (anty)talentem i pokazuję, że bycie fit nie jest jednoznaczne z wyrzeknięciem się pizzy do końca  życia. Mój blog powstał w 2014 r.  z przypadku, ale wierzę że od tamtej pory nic nie stało się przypadkowo. Wraz ze zrzuceniem kilku nadprogramowych kilogramów otrzymałam najlepszy prezent- pasję która sprawiła, że moje życie nabrało zupełnie nowego sensu.

Zapraszam Cię do mojego miejsca w sieci – bloga, na którym dzielę się wiedzą, pasją, motywacją i pozytywnym nastawieniem do świata!

MOJE ARTYKUŁY UKAZAŁY SIĘ W:

kulturystyka i fitness
shape
kulturystyka i fitness
womens health

KUCHNIA SFD

ZADOWOLENI KLIENCI

Mądra, kochana, motywująca! Pomogła i pomaga mi nadal osiągać cel, zmienić życie i nastawienie. 🙂 Zawsze pomoże, doradzi a przede wszystkim wesprze w trudnych chwilach. Zdecydowanie polecam współpracę z Madzią, osobiście jestem bardzo zadowolona i nie żałuje, że to właśnie do Madzi napisałam o pomoc.

Magdalena Tomaszewska

Studentka

Gdy wydawało mi się, że nie dam rady zrzucić zbędnych kilogramów- z pomocą pojawiła się Magda. Niesamowicie kompetentna, sympatyczna, od razu ustaliła plan działania. Dzięki niej wróciłam do formy. DZIĘKUJĘ MADZIU!

Aleksandra Adamczyk

Modelka- Mango Models

Magda pomogła mi osiągnąć swój sportowy cel, jakim było przybranie na masie i uwypuklenie pośladków. Moim problemem była niedowaga, a przeszkodą w samodzielnym dobraniu ćwiczeń - boczne skrzywienie kręgosłupa i doskwierające bóle. Magda świetnie dobrała mi ćwiczenia i ułożyła dietę z odpowiednio dobraną kalorycznością i rozkładem makroskładników, którą otrzymałam w bardzo ładnej oprawie graficznej i z wyszczególnioną listą zakupów. Dzięki temu pierwsze efekty przyszły już po dwóch tygodniach. Po dwóch miesiącach diety i treningu siłowego, nie mogłam uwierzyć własnym oczom i wadze. Zdjęcie porównawcze ukazało, że osiągnęłyśmy cel- krągłe pośladki i kształtne ramiona. Przez cały okres współpracy korzystałam z programu kcalmar, dzięki któremu miałam wgląd w swoją dietę w każdym momencie co znacznie ułatwiło współpracę. Szczerze polecam ten rodzaj współpracy!

Dominika Leszczyńska

PR Manager

Współpracuję z Magdą od kilku miesięcy i jestem pewna, że nie mogłam lepiej trafić. Pod jej opieką osiągnęłam więcej niż mogłam przypuszczać. Oprócz profesjonalnie rozpisanej diety i treningu, otrzymałam od Magdy mnóstwo porad i motywacji do działania co miało istotny wpływ na efekty. Zawsze gotowa pomóc a jej zaangażowanie we współprace jest wyczuwalne nawet na odległość. Magda Hajkiewicz to dietetyczka i trenerka z pasją, z fantastycznym podejściem do człowieka i tematu odżywiania.Właściwa osoba na właściwym miejscu. 

Ewelina Paterak

Studentka ostatniego roku Zarządzania

O MNIE W MEDIACH

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Cześć! Jeśli masz pytania, śmiało napisz tutaj. Postaram odpisać się tak szybko, jak się da :)