fbpx
Tylko raz w roku! Pakiet 10 webinarów za 99 zł zamiast 500 zł >Sprawdź!<
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, psycholożką, dietetyczką i psychodietetyczką. Ukończyłam dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz psychologię i psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu dietetyki, psychodietetyki oraz psychologii.

Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne. Przez swoich podopiecznych bywam nazywana “ostatnią deską ratunku”, ponieważ na problem nadwagi i otyłości patrzę zdecydowanie szerzej niż tylko przez pryzmat odżywiania. Zawsze poszukuję przyczyn problematycznych zachowań żywieniowych, które często mają źródło w psychice.


Pracuję w duchu Dialogu Motywującego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia z Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT), Terapii Akceptacji i Zaagngażowania (ACT), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT).

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem
W 2013 r. założyłam bloga, który początkowo był moim pamiętnikiem odchudzania. Regularność, zaangażowanie i ciężka praca sprawiła, że moja działalność wyewoluowała do zdecydowanie większych rozmiarów ;) Mojego bloga rocznie odwiedza ponad 500 tys. użytkowników, mój podcast w ciągu roku był pobrany ponad 200 tys. razy a na social mediach śledzi mnie kilkadziesiąt tysięcy osób.W 2017 r. zaczęłam prowadzić stacjonarne szkolenia w Polsce i za granicą, na których w ciągu dwóch lat przeszkoliłam prawie 1000 osób.W 2018 r. otrzymałam nagrodę najbardziej motywującego dietetyka w internecie w plebiscycie Fitness Motywatory.Od 2020 r. wykładam na uczelni i opiekuję się studiami podyplomowymi z psychodietetyki w WSB w Gdańsku (stacjonarnie oraz online). Miejsca na moje studia rozeszły się ostatnio w 7 minut dlatego jeśli nie chcesz przegapić rekrutacji zapisz się na listę zainteresowanych i otrzymaj powiadomienie o starcie rekrutacji.Projekt przedsiębiorczy dietetyk
W 2013 r. założyłam bloga, który początkowo był moim pamiętnikiem odchudzania. Regularność, zaangażowanie i ciężka praca sprawiła, że moja działalność wyewoluowała do zdecydowanie większych rozmiarów ;) Mojego bloga rocznie odwiedza ponad 500 tys. użytkowników, mój podcast w ciągu roku był pobrany ponad 200 tys. razy a na social mediach śledzi mnie kilkadziesiąt tysięcy osób.
W 2017 r. zaczęłam prowadzić stacjonarne szkolenia w Polsce i za granicą, na których w ciągu dwóch lat przeszkoliłam prawie 1000 osób.
W 2018 r. otrzymałam nagrodę najbardziej motywującego dietetyka w internecie w plebiscycie Fitness Motywatory.
Od 2019 r. wszystkie moje szkolenia możesz znaleźć w formie online na platformie Akademia Wiem Co Jem
Od 2020 r. wykładam na uczelni i kieruję studiami podyplomowymi z psychodietetyki w WSB w formie online. Miejsca na moje studia rozeszły się ostatnio w 7 minut dlatego jeśli nie chcesz przegapić rekrutacji zapisz się na listę zainteresowanych i otrzymaj powiadomienie o starcie rekrutacji.
Od 2020 r. współtworzę Projekt Przedsiębiorczy Dietetyk, w którym wraz z Justyną Świetlicką i Violą Urban pomagamy dobrym dietetykom budować swoje biznesy.
W 2022 r. wraz z Niną Wojtyrą zorganizowałyśmy pierwszą Konferencję Psychodietetyki, która stacjonarnie i online zgromadziła aż 340 osób.
W 2023 r. ukończyłam studia magisterskie z psychologii, które uzupełniły moje dotychczasowe wykształcenie dietetyczne i psychodietetyczne tworząc bardzo kompletny zestaw wiedzy i narzędzi do wspierania ludzi w procesie zmiany.

O mnie w mediach: 

W pytaniu na śniadanie opowiedziałam o dietach jednodniowych oraz połączeniu między mózgiem a jelitami.
Wystąpiłam w programie “7 metrów pod ziemią”, gdzie opowiedziałam o nerwicy lękowej i atakach paniki KLIK
Wystąpiłam jako ekspert w programie “Raport” w Polsat News KLIK
Napisałam artykuł dla TVN zdrowie o tym jak odchudzać się a jednocześnie nie czuć głodu.
Wystąpiłam w audycji “4 bieg” w Czwórka Polskie Radio
O moich działaniach na rzecz zdrowia psychicznego napisał portal Hellozdrowie
Wypowiedziałam się na temat BMI w glamour.pl

Napisałam e-booka  

“Jak schudnąć kiedy nic nie działa” wydanego przez e-wydawnictwo How2.
Sprawdzam e-book
“Jak schudnąć kiedy nic nie działa”

Nagrywam swój podcast

Magdalena Hajkiewicz Podcast to audycja na temat zdrowego odchudzania, psychologii i szeroko pojętych tematów dotyczących zdrowego stylu życia.
Posłuchaj najnowszego odcinka
Magdalena Hajkiewicz Podcast
magnifiercross