Zacznij wspierać, a nie sabotować swoje odchudzanie! 

Po zjedzeniu połowy czekolady możesz albo stwierdzić, że i tak jesteś totalną porażką (i co Ci szkodzi, możesz dojeść pozostałe 250 kcal), albo zatrzymać natłok myśli, pogodzić się z tym, co się wydarzyło (i odłożyć pozostałe 250 kcal).

Każde nieplanowane sięgnięcie po czekoladę poprzedza myśl, aby to zrobić. A musisz wiedzieć, że masz bardzo duży wpływ na to, jak wygląda Twój sposób myślenia. Dlatego w trakcie webinaru chcę Ci pokazać w jaki sposób rozpoznawać i zmieniać swoje przekonania na temat jedzenia.

wydarzenie webinar

W trakcie webinaru „Jak schudnąć dzięki zmianie sposobu myślenia dowiesz się:

  • W jaki sposób Twoje myśli wpływają na Twoje odżywianie

  • Jakie kroki poprzedzają decyzję o sięgnięciu po kolejny kawałek ciasta i jak im zapobiegać

  • Jakie przekonania ułatwiają, a jakie utrudniają proces odchudzania

 

Szczegóły webinaru

  • Spotykamy się 26.11.2020, o godz. 20:00. Webinar potrwa około 60 minut
  • Po webinarze będzie możliwość obejrzenia powtórki za darmo do niedzieli 29.11.202, ale…
  • … warto być obecnym na żywo, bo można wtedy wziąć udział w konkursie :). Masz szansę wygrać moje psychodietetyczne kursy online o łącznej wartości 1186 zł.

 

Czy warto wziąć udział?

Możesz skutecznie schudnąć bez restrykcyjnych diet – podczas webinaru pokażę Ci jak to zrobić dzięki zmianie sposobu myślenia. Sam/a oceń czy warto 😉

A jeśli zechcesz dowiedzieć się więcej, to w trakcie webinaru odbędzie się konkurs, w którym możesz wygrać dostęp do wszystkich moich kursów na platformie Akademia Wiem Co Jem. A dodatkowo po webinarze rozpocznie się bardzo fajna promocja na kursy z okazji Black Friday.