fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
Magdalena Hajkiewicz
16 maja 2020

Skąd wziąć zasoby psychoenergetyczne do odchudzania - II szkolenie charytatywne online

Odchudzanie to proces zmiany. Aby przejść z punktu, w którym obecnie się znajdujemy do tego, w którym chcemy być potrzebujemy zasobów. Nie wystarczy jednak odpowiednio oszacować zasobów energetycznych niezbędnych do tego procesu. Zbyt mało zasobów psychoenergetycznych sprawi, że w momentach trudnych - stresu, zmęczenia, zniechęcenia - zadziałamy w zgodzie z automatyzmami. Najczęściej oznacza to sięgnięcie po przekąskę czy objedzenie się.

Wiedza na temat zasobów psychoenergetycznych i ich roli w procesie odchudzania jest kluczowa, by móc wypracować zadowalające rezultaty oraz utrzymać długoterminowe efekty. Właśnie o tym będę mówić podczas II szkolenia charytatywnego. Jego tematem będzie:

 

Skąd wziąć zasoby psychoenergetyczne potrzebne do odchudzania?

szkolenie charytatywne

 

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?

1. Masz dwie opcje. Pierwsza - Wpłać dowolną sumę pieniędzy na schronisko, które jest najbliższe Twemu sercu. Druga - jeśli nie masz takiego schroniska (lub czasu, aby go poszukać) wpłać datek na schronisko wybrane przeze mnie, czyli Fundacja "Reksio i przyjaciele" na konto zbiórki https://zrzutka.pl/awx6ba (mam nadzieję, że szybko przekroczymy kwotę założoną jako max 😉

2. Prześlij potwierdzenie wpłaty na adres charytatywni@wiem-co-jem.pl

3. W odpowiedzi otrzymasz link do zamkniętej grupy na FB, w której odbędzie się szkolenie (odpowiedź na maila może chwilę potrwać, ponieważ sami sprawdzamy wpłaty i wysyłamy linki)

4. Dołącz do grupy (musisz na wejściu podać hasło) i zarezerwuj czas 26 maja o godzinie 20:00

5. Jeśli możesz przekaż informację o akcji dalej, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o szkoleniu. Dzięki temu możemy zebrać jeszcze większą sumę pieniędzy dla zwierzaków i zrobić więcej dobra

 

Ale to nie wszystko! Na osoby, które wpłacą datek i dołączą do grupy na Facebooku czeka nagranie I szkolenia charytatywnego: Jak wytrenować silną wolę i osiągać cele?

 

Mam nadzieję, że widzimy się na szkoleniu 26 maja!

Inne wpisy z tej kategorii:

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat racjonalnego podejścia do diety?
Dołącz do mojej grupy na facebooku
Autorka: Magdalena Hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz - psycholożka, psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka i podcasterka. Od dziewięciu lat rozwija własnego bloga, na którym szerzy wiedzę z zakresu racjonalnego podejścia do odżywiania. Pomaga w stałej zmianie nawyków oraz podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie na blogu

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross