fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
#38 Podcast:

Dieta na wakacjach

Boisz się, że wraz z końcem wakacyjnego wyjazdu znikną Twoje ciężko wypracowane efekty i chcesz tego uniknąć? Nie nakładasz krótkich spodenek, bo wstydzisz się swojego cellulitu i wpadłaś na pomysł, aby zacząć dietę odchudzającą w wakacje? A może zastanawiasz się co jeść na wyjeździe żeby z jednej strony nie odmawiać sobie pizzy i lodów, ale z drugiej - zachować w tym zdrowy rozsądek?

Jeśli tak, to ten podcast jest dla Ciebie 🙂 Temat diety na wakacjach podzieliłam w nim na dwie części. Pierwszą psychodietetyczną, w której tłumaczę jak nie dać się wpędzić w szybkie diety i ogromne wyrzuty sumienia spowodowane tym, że nasze biodra nie wyglądają w stroju kąpielowym tak, jakbyśmy chcieli. A w drugiej dietetycznej - jak racjonalnie wybierać posiłki na wakacjach, aby zachować zdrowy rozsądek i masę ciała bez większych zmian.

Zapraszam!

Sprawdź kursy w Akademii Wiem Co Jem: https://akademia.wiem-co-jem.pl

Mój Instagram:  https://instagram.com/magda.wiemcojem/

Mój Facebook: https://www.facebook.com/wiemcojem1/

Jeśli chcesz schudnąć w zgodzie ze sobą i utrzymywać efekty bez restrykcji, to zapisz się na listę zainteresowanych VII edycją Kursu Skutecznego Odchudzania:

Posłuchaj innych odcinków podcastu!

A może chcesz poczytać?

Na blogu znajduje się ponad 300 artykułów, z których dowiesz się  jak prowadzić zdrowszy tryb życia. 
Wybierz interesującą Cię kategorię:
Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross