fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
#1 Podcast:

Jak schudnąć 40 kg? - premierowy odcinek podcastu

Gość: Pani Motywatorka

Żeby schudnąć 40 kg nie musisz odmawiać sobie wszystkiego. Nie musisz nawet być na diecie i co więcej – możesz pójść na pizzę, lody a czasem wino. Jak to możliwe? O tym już za chwilę.

Jak schudnąć 40 kg?

To pytanie zadałam pierwszemu gościowi mojego podcastu - Paulinie znanej szerzej, jako Pani Motywatorka. Paulina podzieli się z Tobą swoją historią odchudzania, w trakcie którego straciła 40 kg, ale co ważniejsze – zrobiła to w sposób racjonalny, dzięki czemu bez problemu utrzymuje efekt długoterminowo.

Zapytałam Paulinę o to, co było przyczyną jej nadwagi, jakie próby odchudzania podejmowała, kiedy nastąpił przełom w jej życiu oraz co najważniejsze – jak to się stało, że schudła 40 kg. Z odcinka dowiesz się:

  • Jak rodzina wpływa na zachowania żywieniowe
  • Dlaczego warto uważać na to, co się mówi do dziecka w trakcie jedzenia
  • Jak prowadzić normalne życie i chudnąć
  • Jak zdrowo schudnąć po prawie 20 latach nieudanego odchudzania
  • Jak przestać łączyć jedzenie z emocjami
  • Jak zbudować dobrą relację z samą sobą
  • Na czym polega odchudzanie według Motywatorki
  • Jakie są trzy zasady Motywatorki odnośnie diety
  • Dlaczego nie możesz schudnąć
  • Dlaczego warto robić świadomą przerwę w odchudzaniu

Zapraszam serdecznie do odsłuchania!

Magdalena Hajkiewicz - podcast

Tym samym otwieram w swojej działalności nowy rozdział zwany podcastem. Być może zwróciłeś/aś uwagę, że na moim blogu ostatnio było mniej treści .Wszystko wynika z tego, że w ciągu ostatniego roku przeprowadziłam 20 szkoleń z "Psychodietetyki w praktyce" w całej Polsce, otworzyłam platformę kursową Akademia Wiem Co Jem  oraz pierwszą edycję Kursu Skutecznego Odchudzania.

Nie ukrywam też, że pisanie szło mi gorzej niż lepiej. Postanowiłam więc wykorzystać moją miłość do mówienia i przekształcić część wiedzy na formę mówioną. Zwłaszcza, że po pierwsze - na moim blogu jest już ponad 200 artykułów na różne tematy, a po drugie - plan na pierwszą część przyszłego roku to wydanie książki. Także potrzebuję urlopu od regularnego pisania na blogu 😉

Tym sposobem zapraszam Cię do odsłuchania mojego podcastu. Nowe odcinki będą pojawiać się zawsze w czwartki. Koniecznie daj znać w komentarzu czy podoba Ci się taka forma oraz co ciekawego wyniosłeś/aś z rozmowy z Pauliną. Bo ja wyniosłam naprawdę dużo! 😉

Jeśli tak jak Paulina chcesz skutecznie schudnąć, bez wyrzeczeń i głodówek, to zapraszam Cię na Kurs Skutecznego Odchudzania! VII edycja startuje już wkrótce. Zapisz się na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać informację o startu kursu.

Przydatne linki

Youtube Pauliny
Facebook Pauliny
Instagram Pauliny
Blog Pauliny

Zapraszam też na moje profile w mediach społecznościowych

Youtube
Facebook
Instagram

Posłuchaj innych odcinków podcastu!

A może chcesz poczytać?

Na blogu znajduje się ponad 300 artykułów, z których dowiesz się  jak prowadzić zdrowszy tryb życia. 
Wybierz interesującą Cię kategorię:
Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross