Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
#32 Podcast:

Skąd się bierze kompulsywne objadanie

Ten odcinek poświęcony jest przyczynom kompulsywnego objadania się. Koniecznie posłuchaj go zwłaszcza jeżeli masz wrażenie, że czasami Twój mózg się wyłącza i totalnie nie panujesz nad tym, co jesz. W odcinku przybliżam zarówno psychologiczne jak i żywieniowe przyczyny kompulsywnego objadania oraz mówię jakie najważniejsze pytanie trzeba sobie zadać, aby odnaleźć drogę do wyjścia z tego zaburzenia.

Zapraszam do zakupu szkolenia "Jak skończyć z kompulsywnym objadaniem się" z którego wyciągniesz wiele praktycznej wiedzy na temat mechanizmów, które leżą u podłoża kompulsywnego objadania się. Dzięki temu szkoleniu będziesz w stanie dojść do przyczyn swoich trudności z jedzeniem i pracować nad tym, aby kompulsje pojawiały się rzadziej, a czasem całkowicie ustąpiły https://akademia.wiem-co-jem.pl/kompulsywne

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross