fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
Magdalena Hajkiewicz
26 lutego 2016

Pierwszy w Polsce pokaz mody biegowej #RunYourWay

W dniu 25.02.2016 miałam okazję uczestniczyć w nietypowym wydarzeniu: pokazie mody biegowej w Sklepie Biegacza na warszawskim Powiślu. Ten dzień był dodatkowo niezwykły, gdyż na godzinę zostałam blogerką-modelką :)W pokazie zaprezentowały się cztery marki: Nike, New Balance, Asics i Under Armour. Pokaz był przygotowany na bardzo wysokim poziomie. Na jeden wieczór Sklep Biegacza zamienił się w prawdziwy wybieg ze wspaniałymi światłami, muzyką i występami profesjonalnych tancerzy.

Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej

Na wydarzenie zostali zaproszeni również niezwykli goście, a wśród nich m.in. Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym Natalia Gacka, aktor Adam Zdrójkowski, youtuber Martin Stanskiewicz oraz wielu blogerów i dziennikarzy sportowych.

Wydarzenie obfitowało w przeróżne atrakcje. Zaproszeni goście mieli możliwość skorzystania z porad stylistki, makijażystki, fryzjera i stylistki paznokci. Odbyły się również zabawne konkursy, w których goście mogli wykazać się swoim zmysłem estetycznym oraz wcielić się w rolę modeli. Przez cały okres trwania wydarzenia dostępny był także szwedzki stół z przekąskami i napojami.

Pokaz mody biegowej

Moją skromną opinią, pokaz mody był przygotowany na bardzo wysokim poziomie i wszystko było dopracowane co do milimetra. Chciałabym podziękować przede wszystkim organizatorom- Łukasza Szafrona i Gabrysi Baran, dzięki której mogłam wziąć udział w tak wspaniałej i kolorowej przygodzie! 🙂

Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej
Pokaz mody biegowej

Zdjęcia: sklep biegacza oraz runandtravel.pl

Inne wpisy z tej kategorii:

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat racjonalnego podejścia do diety?
Dołącz do mojej grupy na facebooku
Autorka: Magdalena Hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz - psycholożka, psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka i podcasterka. Od dziewięciu lat rozwija własnego bloga, na którym szerzy wiedzę z zakresu racjonalnego podejścia do odżywiania. Pomaga w stałej zmianie nawyków oraz podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie na blogu

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross