fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
Magdalena Hajkiewicz
7 stycznia 2020

Jak wytrenować silną wolę i osiągać cele? - charytatywne szkolenie online

Nie ma czegoś takiego, jak silna wola i słaba wola. Jest za to dobrze wytrenowana wola i słabo wytrenowana wola. Silna wola nie jest czymś, co się ma. Silna wola jest czymś, co się robi. Jak wszystko inne, czego możesz się nauczyć.

Jak wytrenować silną wolę i osiągać wymarzone cele?

Pamiętasz jak to było nie umieć wiązać sznurówek? Ja też nie 😉 Każdy z nas robi to zupełnie automatycznie, bo ktoś kiedyś uznał, że taka umiejętność będzie nam życiu potrzebna i dbał, abyśmy uczyli się jej regularnie. Codziennie rano przed wyjściem do szkoły, na podwórko czy do piaskownicy.

Silna wola nie miała tyle szczęścia. Podobnie jak inteligencja emocjonalna, samoświadomość, umiejętność stawiania granic, asertywność i wiele innych umiejętności miękkich, które są NIEZBĘDNE do rozwinięcia skrzydeł. Jednak z jakiegoś powodu nikt nigdy o nich nie mówił.

Ale czas to zmienić. Zapraszam Cię na szkolenie online, w trakcie którego krok po kroku pokaże Ci strategię budowania silnej woli niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Ta wiedza warta jest naprawdę dużo, bo pozwala wdrażać w życie plany, które do tej pory pozostawały tylko w sferze marzeń.

Jednak doszłam do wniosku, że nie chcę abyście za tą wiedzę płacili mi. Postanowiłam zorganizować szkolenie charytatywne, aby te pieniądze trafiły do bezdomnych zwierzaków 😊

Jak wziąć udział w szkoleniu?

1. Masz dwie opcje 😊 Pierwsza - Wpłać dowolną sumę pieniędzy na schronisko, które jest najbliższe Twemu sercu. Druga - jeśli nie masz takiego schroniska (lub czasu, aby go poszukać) wpłać datek na schronisko wybrane przeze mnie, czyli Przytulisko Głowno na numer konta: 49 8787 0000 0024 6482 2000 0001 lub PayPal przytulisko@przytulisko.glowno.pl
2. Prześlij potwierdzenie wpłaty na adres charytatywni@wiem-co-jem.pl i napisz w komentarzu „zrobione” 😉
3. W odpowiedzi otrzymasz link do zamkniętej grupy na FB, na której odbędzie się szkolenie (odpowiedź na maila może chwilę potrwać, ponieważ sami sprawdzamy wpłaty i wysyłamy linki 😊)
4. Dołącz do grupy (musisz na wejściu podać hasło) i zarezerwuj czas 14 stycznia o godzinie 20:30.
5. Jeśli możesz, udostępnij tego posta dalej aby jak najwięcej osób dowiedziało się o szkoleniu. Dzięki Twojemu udostępnieniu możemy zebrać jeszcze większą sumę pieniędzy dla zwierzaków i zrobić więcej dobra <3

Mam nadzieję, że się widzimy!

Inne wpisy z tej kategorii:

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat racjonalnego podejścia do diety?
Dołącz do mojej grupy na facebooku
Autorka: Magdalena Hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz - psycholożka, psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka i podcasterka. Od dziewięciu lat rozwija własnego bloga, na którym szerzy wiedzę z zakresu racjonalnego podejścia do odżywiania. Pomaga w stałej zmianie nawyków oraz podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie na blogu

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross