fbpx
Magdalena Hajkiewicz - Wiem Co Jem Logo
Magdalena Hajkiewicz
2 stycznia 2020

Postanowienia noworoczne - co zrobić, aby w końcu zadziałały? [podcast]

Postanowienia noworoczne to temat, który powraca co roku. Założę się, że większość z nas nie ma z nimi dobrych doświadczeń. Bardzo często początkowa fascynacja wypala się wraz z upływem czasu. Dlaczego? Bo nie stawiamy dla niej silnych fundamentów, które pozwolą nam przetrwać gorsze chwile.

Postanowienia noworoczne - zrób to z głową

Temat postanowień noworocznych poruszyłam od podszewki w podcaście, do którego zaprosiła mnie Karolina Sobańska. Opowiedziałam w nim o tym, dlaczego tak często nasze założenia nie przeżywają próby czasu (oraz jak to zmienić), a także jak skutecznie budować silną wolę, która pozwoli nam wprowadzać nowe zachowania żywieniowe na stałe.

Podcast

Podcastu o postanowieniach noworocznych i zmianie nawyków żywieniowych posłuchasz TUTAJ. 

Znajdziesz go również na wszystkich platformach podcastowych pod nazwą "Karolina Sobańska Podcast - psychodietetyk Magda Wiem Co Jem o postanowieniach noworocznych i zmianie złych nawyków".

Inne wpisy:

Podobną tematykę poruszyłam również w swoich poprzednich postach na blogu:

  1. Dlaczego tak ciężko zmienić nawyki żywieniowe i wytrzymać na diecie?
  2. Jak zacząć dietę? – 5 kroków, które pomogą Ci przejść na dietę i wytrwać
  3. Dlaczego żeby schudnąć potrzebujesz zmiany nawyków żywieniowych (a nie kolejnej diety)?

A Ty jakie masz sposoby żeby wprowadzać swoje postanowienie noworoczne? Napisz w komentarzu co do tej pory udało Ci się zrobić, a nad czym jeszcze pracujesz 😉

Inne wpisy z tej kategorii:

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat racjonalnego podejścia do diety?
Dołącz do mojej grupy na facebooku
Autorka: Magdalena Hajkiewicz

Magdalena Hajkiewicz - psycholożka, psychodietetyczka, dietetyczka, wykładowczyni akademicka, blogerka i podcasterka. Od dziewięciu lat rozwija własnego bloga, na którym szerzy wiedzę z zakresu racjonalnego podejścia do odżywiania. Pomaga w stałej zmianie nawyków oraz podejmowaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie na blogu

Magdalena Hajkiewicz wiem co jem

Poznajmy się!

Nazywam się Magda Hajkiewicz-Mielniczuk. Jestem wykładowczynią akademicką, dietetyczką, psychodietetyczką i przyszłą psycholożką zdrowia.
Zawodowo zajmuję się naprawianiem zepsutych relacji z jedzeniem. Pomagam wychodzić z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe i promuję zdrowie psychiczne.
magnifiercross